Certyfikat

kliknij po więcej informacji

Otrzymaliśmy tytuł
"Bezpieczna Szkoła"

Projekt edukacyjny
LIBRUS

Strona logowania do dziennika

Informacje
certyfikat Ja Czytam

Sukcesy szkoły
Adres szkoły
Społeczne Gimnazjum Nr 14
Społecznego Towarzystwa Oświatowego
ul. Bogusławskiego 6a
tel.0226696225; 504257199
Dyrektor: ttatkowski@o2.pl
Sekretariat: sekretariatgim14sto@op.pl

konto bankowe:
Bank PEKAO XIII o/W-WA
54124020341111000003075362
Przekaż na 1% podatku
Konkurs

Najlepsza szkolna witryna
internetowa w konkursie
Interkl@sy







PostHeaderIcon Sukcesy szkoły

SUKCESY SZKOŁY
ROK SZKOLNY 2012/2013

SUKCESY SZKOŁY ROK SZKOLNY 2012/2013 RODZAJ NAGRODY NAZWA KONKURSU ZASIĘG ORGANIZATOR OPIEKUN
Hubert Kowalski z kl. 3b, Bartek Żuk z kl. 2b, Dominika Czyż z kl. 2b i Oliwier Szcześniak z kl. 3a. Wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Eureka " ogólnopolski Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie Agnieszka Górka
Hubert Kowalski 3b Wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny "Astrolabium" ogólnopolski Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fundacja „Akademia Astronomii” Agnieszka Górka
Michał Ratyński, kl. 3b Wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie i Kulturze „KALEJDOSKOP” ogólnopolski Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie Katarzyna Rudnicka
Weronika Sendys , kl. 3a 2. miejsce Turniej Jednego Wiersza powiatowy Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej Magdalena Sadowska-Maciejewska
Magdalena Dziubińska, kl.2a Wynik bardzo dobry Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” międzynarodowy Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Anna Ziółkowska
Mateusz Skwarek , kl. 3a Wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” międzynarodowy Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Bożena Krzyżanowska
Marta Herman, kl. 3b, Wojciech Kuźmiński , kl. 2a Wyróżnienie – tytuł "Mistrz logicznego myślenia" Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia ogólnopolski Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie Anna Ziółkowska
Agata Żórawska (kl. 1a), Adela Fryczkowska (kl. 1a), Jan Marszałek (kl. 2a), Weronika Kondrat (kl. 3b), Justyna Zarzecka (kl. 3a), Marta Herman (kl. 3b) Wynik bardzo dobry Konkurs
Humanistyczny
Omnibus 2013
ogólnopolski Łowcy Talentów Jersz, patronat Politechnika Wrocławska Anna Fligiel-Żuczek,
Magdalena Sadowska-Maciejewska
Weronika Kondrat , kl. 3b 3. miejsce VIII EDYCJA KONKURSU PISANIA LISTÓW powiatowy LXXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO im. Jana III Sobieskiego Anna Fligiel-Żuczek
Agata Żórawska, kl. 1a 3. miejsce Ogólnopolski Konkurs Literacki "O złote pióro" ogólnopolski Dom Kultury "Radość" Anna Fligiel-Żuczek
Agnieszka Sanowska, kl. 2a Wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Literacki "O złote pióro" ogólnopolski Dom Kultury "Radość" w Warszawie Magdalena Sadowska-Maciejewska
Sztafeta w składzie: Paweł Franke, Jakub Gonera, Oliwier Szcześniak i Damian Kowalczyk:
Sztafeta 4x50 m stylem zmiennym – II miejsce z czasem 2:10.75
Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym – II miejsce z czasem 1:56.96
Paweł Franke – IV miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:01.42
Jakub Gonera – IV miejsce na 100 m stylem zmiennym z czasem 1:11.56
Oliwier Szcześniak – VIII miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:08.97
X miejsce na 100 m stylem zmiennym z czasem 1:19.83
Damian Kowalczyk - X miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:13.92
2. miejsce Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Pływaniu ogólnopolski   Tomasz Tatkowski
Miejsca medalowe naszych uczniów:
Sztafeta dziewcząt 6x25 m -
Sztafeta chłopców 6x25 m - 2. miejsce
Marta Hermann - 3. miejsce na 50 m stylem klasycznym klasa III
Anna Kwilman - 3. miejsce na 50 m stylem klasycznym klasa II
Dagmara Uszyńska – 3. miejsce na 50 m stylem dowolnym klasa I
Adela Fryczkowska – 3. Miejsce na 50 m stylem grzbietowym klasa I
Jakub Gonera – 2. miejsce na 50 m stylem klasycznym klasa III
Jakub Pruski - 3. miejsce stylem dowolnym klasa I
Paweł Franke - 2. miejsce stylem grzbietowym klasa I
  Mistrzostwa Dzielnicy Warszawa - Bielany w Pływaniu   Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz Tomasz Tatkowski
Masza Niegodzisz LAUREATKA Kuratoryjny Konkurs z Języka Rosyjskiego wojewódzki Mazowieckie Kuratorium Oświaty Przygotowanie indywidulne
Hanna Kałek (1a) Julia Czerniakow (2b) Anna Kwilman (2b) wyróżnienia Ogólnopolski Konkurs Poetycki
"Odkrywamy Talenty Przyszłości"
ogólnopolski Zespół Edukacyjny Pro Futuro Anna Fligiel-Żuczek,
Magdalena Sadowska-Maciejewska
Paweł Franke – II miejsce na 50 m stylem motylkowym
Paweł Franke – II miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Oliwier Szcześniak – II miejsce na 100 m stylem zmiennym
Oliwier Szcześniak – IV miejsce na 50 m stylem dowolnym
Marta Hermann – IV miejsce na 50 m stylem klasycznym
Sztafeta chłopców - I miejsce na 4x50 m stylem dowolnym
Sztafeta chłopców - II miejsce na 4x50 m stylem zmiennym
  Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum nr 27 STO wojewódzki   Tomasz Tatkowski
Sebastian Smoleń - II miejsce
Weronika Małkowska - III miejsce
Anna Pawłyszyn - IV miejsce
Wojciech Kuźmiński - V miejsce
Sebastian Smoleń i Wojciech Kuźmiński - II miejsce w grze podwójnej
Anna Pawłyszyn i Weronika Małkowska - III miejsce w grze podwójnej
  X Warszawskich Mistrzostwach Szkół Niepublicznych w Tenisie Stołowym     Tomasz Tatkowski
Zuzanna Doherty z kl. 2b
Weronika Małkowska z kl. 2b
Weronika Etienne z kl. 2a
II miejsce (w kategorii: proza)
III miejsce (w kategorii: proza)
III miejsce (w kategorii: poezja)
III edycja Konkursu Literackiego "Down obok mnie" powiatowy Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Bardziej KOCHANI, pod patronatem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty Magdalena Sadowska-Maciejewska
Agata Żórawska,kl. 1a
Adela Fryczkowska, kl.1a
II miejsce
III miejsce
konkurs na esej w ramach Międzyszkolnych Dni Kultury 2013 "W MOJEJ PIĘKNEJ OJCZYŹNIE- POLSZCZYŹNIE". powiatowy XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. PŁK. L. LISA-KULI w WARSZAWIE pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty Anna Fligiel-Żuczek
Zuzanna Doherty, kl.2b
Weronika Małkowska, kl.2b,
Marcin Mąkosa – kl.2a.
I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
konkurs „Portret przodka” powiatowy Biblioteka im. H. Rudnickiej Oddział Muzeum Książki Dziecięcej Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy - Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego Bernardeta Obrębowska
Agata Żórawska, kl. 1a, Jan Marszałek, kl. 2a Laureat Młody Lingwista ogólnopolski Firma edukacyjna Wiedza i Edukacja Joanna Lubas
J. Kalinowska, Marcin Mąkosa, kl. 2a; M. Majewski, kl. wyróżnienie Młody Lingwista ogólnopolski Firma edukacyjna Wiedza i Edukacja Joanna Lubas
Marcin Mąkosa, kl. 2a; Agata Żórawska, kl. 1a, Jan Marszałek, kl. 2a;Magdalena Dziubińska, kl. 2a; K. Wojtasik, kl. Laureat Olimpus ogólnopolski Olimpus. Zespół Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych Joanna Lubas
Marcin Mąkosa, kl. 2a; Agata Żórawska, kl. 1a, Jan Marszałek, kl. 2a; Magdalena Dziubińska, kl. 2a Laureat Edi ogólnopolski Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI Joanna Lubas
J. Kalinowska, M. Majewski, Aleksandra Kwiatek, kl. 3b wyróżnienie Edi ogólnopolski Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI Joanna Lubas